Суббота, 30 мая 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Гральний бізнес на Чернігівщині був під дахом екс-правоохоронця


Прокурором доведено вину колишнього правоохоронця в організації на Чернігівщині грального бізнесу, вироком призначено покарання –  340 тис грн.

Про це повідомили а прес-службі прокуратури Чернігівської області.

Прокуратурою Чернігівської області підтримано державне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно організатора злочинної діяльності групи осіб, які займалися гральним бізнесом на території області (ч. 3 ст. 27, ч.1 ст.203-2 КК України).

У ході судового розгляду державний обвинувач у повному обсязі довів вину колишнього правоохоронця, який тривалий час переховувався від слідства, у вчинені інкримінованого злочину.

Вироком суду йому призначено покарання у виді штрафу в розмірі 340 тис грн.

Установлено, що правоохоронець залучив 4 жителів області, які діючи у співучасті, протягом 2013—2014 років на території м. Новгород-Сіверський в орендованому приміщенні організували та забезпечили роботу грального закладу.

У ході слідства вилучено та конфісковано в дохід держави 12 гральних автоматів та комп’ютерну техніку із відповідним програмним забезпеченням дляздійснення забороненного бізнесу.

Обвинувальні акти щодо інших 4 учасників незаконної діяльності судом розглянуто у 2015 році з призначенням покарання у виді штрафу, зокрема трьом особам по 170 тис грн, ще одній – 187 тис грн.

У зв’язку з несплатою трьома засудженими штрафів по 170 тис грн, судом замінено їм покарання на реальне позбавлення волі.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/