Четверг, 28 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Гомосексуалізм і сім’я. Точка зору


01Сьогодні вже відомо, що більшість гомосексуалістів не «природні», це набута сексуальна перверсія: спробував — сподобалось. За даними медиків, середній гомосек має пару десятків партнерів, якщо не більше. В нашому суспільстві все активніше порушується ця тема. Хочу через видання «Біла хата»висловити і свої думки з цього приводу.

Криза сім’ї — це похідна від кризи суспільства, хоча і зворотне твердження буде правильним. США традиційно були країною з дорогою робочою силою. Тут і просто брак людей при величезних територіях, і політика уряду на виділення земельних наділів для всіх бажаючих. Високооплачувана робоча сила зобов’язана бути й високопродуктивною. Це означало, що глава сім’ї міг утримувати дружину-домогосподарку і дітей, що матеріально забезпечувало високу народжуваність.

Залучення жінки у виробництво було викликано в переважній більшості випадків економічними причинами: зарплати глави сім’ї стало не вистачати на утримання дружини й дітей. Цьому сильно посприяла і Друга світова війна. В СРСР теж відбувалися подібні процеси, хоча й були викликані дещо іншими причинами. Влада націонал-соціалістичної Німеччини, до речі, прагнула зберегти статус жінки як домогосподарки. Рейх міг собі дозволити ввозити робітників з окупованих територій.

Життя показало, що чим більше жінка зайнята на роботі, тим менше часу вона приділяє родині. Звідси — криза сім’ї. Відновити високу народжуваність, по суті, можна, тільки підвищивши рівень доходів у країні, щоб жінка знову могла стати домогосподаркою, а чоловік зміг годувати її і дітей. Звичайно, в усі часи були видатні жінки, як Жорж Санд чи Марко Вовчок, але таких небагато, думаю, що 80–90% жінок погодяться бути домогосподарками, якщо тільки їхні амбіції не стимулювати пропагандою. Емансипація породила такі потворні явища, як фемінізм і лесбійство (жіночий гомосексуалізм). Часто феміністка буває одночасно і лесбіянкою (якщо не так, нехай поправлять мене жінки).

Рушійні сили сучасного Західного світу взяли курс на скорочення чисельності країн Заходу гуманними (добровільними) методами. А саме: пропагандою фемінізму та гомосексуалізму. В країнах третього світу теж прагнуть скоротити населення, але не настільки гуманними засобами. Хоча на повну пропагують добровільну стерилізацію жінок.

В Україні та у всій Східній Європі гомосексуалізм не популярний у тому сенсі, що гомосексуалісти в більшості випадків не бажають афішувати свою орієнтацію. Але є незначна меншість, яка активно пропагує гомосексуалізм, як, наприклад, участь у гей-парадах, публічний виступ у ЗМІ тощо. Робиться це все за участі іноземних громадян та на іноземні ж гроші.

Тому слід розрізняти гомосексуалістів як тихих збоченців чи медичний факт і пропаганду гомосексуалізму як суспільно-політичне явище та підривну діяльність. Мета гомосексуальної пропаганди — скорочення чисельності населення України за допомогою руйнування сім’ї як суспільного інституту. Багато хто пише, що не знає прикладів, коли причиною розпаду сім’ї був би гомосексуалізм. А таких прикладів майже і немає. Сім’ї просто не створюються, і діти не народжуються. Жінка з причини своїх феміністських комплексів просто не може створити сім’ю («всі чоловіки — наволоч!»). Або сексуальний потяг чоловіка переключається із жінки на іншого чоловіка, а в лесбіянок — із чоловіка на іншу жінку.

Чи сильно шкодить дітонародженню пропаганда фемінізму та гомосексуалізму? Медики число «природних гомосеків» оцінюють у 3–5%. Але більшість гомосексуалістів уже не «природні», це набута сексуальна перверсія: спробував — сподобалось. За даними тих же медиків, середній гомосек мав пару десятків партнерів, якщо не більше. Тому можна чисельність гомосексуалістів прийняти за 10% населення, і тенденція йде до збільшення. Це вже багато. Якщо сюди додати ще злидні нашого народу та інші соціальні чинники, то вони явно не сприяють дітонародженню — а це вже катастрофа.

Олександр ГРИЩЕНКО, м. Чернігів


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/