П’ятниця, 17 Серпень 2018   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Головними боржниками з невиплати зарплати є промислові підприємства

Головними боржниками з невиплати зарплати є промислові підприємства


Обсяги невиплаченої заробітної плати працівникам підприємств, установ та організацій Чернігівської області на 1 жовтня 2017 року зафіксовано на рівні 14,5 млн грн.

Більше половини загальної суми боргу (56%, або 8,1 млн грн) припадає на економічно активні підприємства області, майже третина (31%, або 4,5 млн грн) – на підприємства-банкрути, решта – на підприємства, які призупинили свою економічну діяльність (неактивні).

Про це проінформували в Головному управлінні статистики у Чернігівській області.

За видами економічної діяльності головним боржниками з невиплати заробітної плати залишаються промислові підприємства (52%), 15% загальної суми заборгували підприємства будівельної галузі, 12% – установи з охорони здоров’я та надання соціальної допомоги. Основна частка боргу (59%) утворена на підприємствах обласного центру, 16% – на підприємствах м.Ніжина та 9% – Бобровицького району.

На початок жовтня вчасно не отримали заробітну плату 1,4 тис. працівників, кожному з яких заборговано в середньому 5674 грн.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 БІЛА ХАТА Чернігівська інтернет-газета
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/