Среда, 2 декабря 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Генпрокурор надає у Раду подання на зняття недоторканності деяких нардепів

Генпрокурор надає у Раду подання на зняття недоторканності деяких нардепів


Під час проведення ранкової наради фракції «Слуга Народу» у Верховній Раді 3 жовтня народний депутат Антон Поляков (обраний у 206-му виборчому округу) передав особисто листа Генеральному прокуророві щодо «справи Давиденка-Приходька».

Про це депутат повідомив на своїй сторінці у Фейсбук.

У листі йдеться про деякі пікантні подробиці у діяльності інших нардепів від Чернігівщини Валерія Давиденка та Бориса Приходька. Факти, які наведені у листі, ґрунтуються на інформації, яку отримав Антон Поляков від активістів «Всеукраїнського Об'єднання Добровольців.

Нагадаємо, що представники «Всеукраїнського об`єднання добровольців» днями вручили народним депутатам від «Слуг народу» Зубу, Зуєву, Полякову та Семінському звернення.

У своїй заяві добровольці вимагають від «Слуг народу», щоб вони передали їхнє звернення до Генеральної прокуратури, аби ця інституція, маючи достатньо підстав, через відповідну процедуру ініціювала у Верховній Раді питання щодо зняття недоторканності з Бориса Приходька та Валерія Давиденка.

«Особисто передав пану Рябошапці мого листа на основі звернення «Всеукраїнського Об'єднання Добровольців». До речі, Генпрокурор повідомив, що вже має документи на подання на зняття недоторканності з деяких депутатів Верховної Ради», — написав Антон Поляков.

Схожа публікація:

Спрут: від лави підсудних до нардепа


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/