Понеділок, 15 Жовтень 2018   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Футбольний сезон 2018 року розпочався на Чернігівщині

Футбольний сезон 2018 року розпочався на Чернігівщині


20 січня цього року стартував футбольний сезон 2018 року на Чернігівщині. А стартував він з проведення зональних змагань Чемпіонату області з футзалу серед ветеранів 45 років і старше у Коропі.

У спорткомплексі «Олімп» зустрічалися команди «Ветеран» Короп, «Десна» Новгород-Сіверський, «Ветеран» Городня та «Марсель» Ічня. До фінальної частини змагань вийшли команди «Ветеран» Короп та «Десна» Новгород-Сіверський.

21 січня у Ніжині у Фізкультурно-оздоровчому комплексі ЗОШ № 9 проведено іще одне коло зональних змагань, де зустрічалися команди «Ветеран» Сираї, «Ветеран» Ніжин, «Темп-Ветеран» Борзна та «Благовіст» Ніжин. Цікава гра, яскраві моменти – і ось визначилися суперники коропського «Ветерана» та новгород-сіверської «Десни». Ними стали команди «Ветеран» Сираї та «Благовіст» Ніжин.

А у минулу суботу, 27 січня цього року, у фізкультурно-оздоровчому комплексі Чернігівського національного технологічного університету відбулися фінальні змагання Чемпіонату.

Чотири переможці зональних змагань вирішували долю звання чемпіона. Важко передати наскільки щирі емоції вирували на спортивному майданчику. Здавалося, що у футбол грають не дорослі чоловіки, а зовсім юні хлопці.

Завзята боротьба, цікаві ігрові моменти, взаємоповага до суперника вирішили долю першого місця Чемпіонату. Золотими призерами цьогорічного Чемпіонату області з футзалу серед ветеранів 45 років і старше стали футболісти Команди «Ветеран» з села Сираї Козелецького району. Срібні нагороди вибороли ветерани новгород-сіверської «Десни». Бронзу отримали ветерани-футболісти з Коропа. Почесне четверте місце посіли футболісти ніжинського «Благовісту».

Визначили кращих і у номінаціях. «Кращим нападником» чемпіонату визнано Олександра Боровика з Сираїв. Шох Юрій з Новгород-Сіверського отримав відзнаку «Кращого захисника». І «Кращим воротарем» став Анатолій Капітаненко з Коропа.

Нагороди переможцям та призерам Чемпіонату вручав голова Асоціації ветеранського футболу області Юрій Грузнов.

Оксана Онищенко


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 БІЛА ХАТА Чернігівська інтернет-газета
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/