Пятница, 19 апреля 2024   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Футбольна «Десна» отримала поразку від луганської «Зорі»

Матч чотирнадцятого туру Чемпіонату України вищої ліги футболісти «Десни» провели 13 лютого на виїзді в Запоріжжі проти бронзового призера минулорічної першості — луганської «Зорі».

Варто зазначити, що під час зимової перерви до чернігівської команди прийшла плеяда нових футболістів – півзахисник Богдан Білошевський захисник з Румунії – Константін Діма. Повернувся з ФК «Олександрія» до «Десни» нападник – Денис Безбородько.

Натомість залишили «сіверян» — Артур Западня, Дмитро Хльобас та Михайло Мудрик.

Футболісти обох команд розпочали гру у неквапливому темпі.

На 18-й хвилині луганчани вийшли вперед. Голкіпер чернігівців Євген Паст невдало виніс м'яч, який потрапив до іранського форварда «Зорі» Аллахьяра Сайядманеша, той виконав прострільну передачу на Олександра Гладкого, і Олександр одним дотиком відкрив рахунок.

Через три хвилини захист «Зорі» допустив помилку, якою скористався Юхим Конопля. Захисник «Десни» увійшов в карний майданчик господарів поля, потужним ударом пробав в поперечину воріт, а на добиванні впевнено зіграв Андрій Тотовицький, зрівнявши рахунок. На перерву команди пішли за нічийного рахунку.

У другому таймі команди демонстрували обопільну боротьбу, але через складний стан газону допускали багато браку.

На 66-й хвилині гравець «Зорі» Олександр Гладкий оформив дубль. Бразильський захисник луганчан Жуніор Реіс з лівого флангу, виконав навісну передачу в штрафний майданчик «Десни», і Олександр Гладкий зробив рахунок 2:1 на користь «Зорі».

Пропустивши м'яч, «сіверяни» намагалися відігратися, але луганська команда втримала свої ворота на замку.

Після матчу наставник «Десни» Олександр Рябоконь зазначив: «Обидві команди мали шанси на перемогу, але напевно, переміг сильніший і той, кому більше пощастило. «Зоря» не допустила гольових помилок, на відміну від нас».

Отже, після поразки від луганської «Зорі» з рахунком 2:1, «Десна» продовжує перебувати на третій сходинці у турнірній таблиці. Лідирує в Чемпіонаті київське «Динамо», друге місце посідає донецький «Шахтар».

21 лютого домашній матч п'ятнадцятого туру Прем’єр-ліги футболісти чернігівської «Десни» через складні погодні умови проведуть у Києві на стадіоні «Динамо» імені В.В.Лобановського проти київського «Динамо».

Результати матчів 14 туру: «Зоря» (Луганськ) — «Десна» (Чернігів) 2:1.

ФК «Минай» — ФК «Львів» 1:2. «Динамо» (Київ) – «Олімпік» (Донецьк) 3:1.

«Колос» (Ковалівка) – «Шахтар» (Донецьк) 0:0. ФК «Маріуполь» — ФК «Олександрія» 0:1.

СК «Дніпро-1» — «Інгулець» (Петрове) 2:0. «Рух» (Львів) – «Ворскла» (Полтава) 1:1.