Суббота, 20 апреля 2024   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Футболісти чернігівської «Десни» перемогли маріупольців

Матч другого туру Чемпіонату України з футболу у Прем'єр-лізі, футболісти чернігівської «Десни» провели 1 серпня в гостях, у місті Маріуполь, проти місцевого футбольного клубу.

Чернігівці прагнули взяти реванш за розгромну поразку (4:1) в попередньому сезоні. І це їм вдалося. Хоча гості і заволоділи перевагою з перших хвилин матчу, маріупольці до середини тайму вирівняли гру, і почали грати стрімкіше ніж «сіверяни». Як наслідок, азовці провели декілька небезпечних атак на ворота Ігоря Литовки.

На 34-й хвилині футболісти маріупольської команди залишилися в меншості. Олексій Кащук грубо зіграв проти чернігівця Владислава Калитвинцева, і арбітр матчу Ярослав Козик із Мукачевого за другу жовту картку вилучив порушника з поля.

В другому таймі, незважаючи на чисельну перевагу, футболісти «Десни» грали в повільному темпі, чим і скористалися азовські футболісти на 65-й хвилині матчу. Нападник господарів поля Артур Микитишин неподалік штрафного майданчика гостей, перегравши захисника «сіверян» Вадима Жука, відпасував м’яча на Дениса Кулакова, той переграв Олександра Сафронова, і відправив м’яч у ворота чернігівців.

Через п’ять хвилин «Десна» зрівняла рахунок. Владислав Калитвинцев здійснив стрімкий рейд по правому флангу, виконав передачу в штрафний майданчик маріупольців, і Пилип Будківський зробив рахунок 1:1.

Після забитого голу чернігівці продовжували грати неквапливо. І коли здавалося, що матч завершиться нічиєю, на компенсованих хвилинах матчу «сіверяни» вирвали перемогу. Тарас Завійський дальньою передачею вивів на ударну позицію Дениса Безбородька, який і приніс перемогу гостям із рахунком 1:2.

Після гри головний тренер «Десни» Олександр Рябоконь зазначив: «Гра була непростою, давалася взнаки спека, тому потрібно було потерпіти і у вирішальний момент включитися і вирішити долю матчу, що і зробили досвідчені гравці».

Матч третього туру «Десна» проведе 9 серпня вдома на стадіоні імені Ю.О. Гагаріна проти петрівського «Інгульця». Початок матчу о 19:30.

Результати матчів 2 туру:

ФК «Маріуполь» -«Десна» (Чернігів) 1:2

ФК «Львів» -«Шахтар» (Донецьк) 0:3. «Колос» (Ковалівка) — «Металіст 1925» (Харків) 1:0.

ФК «Минай» — ФК «Олександрія» 1:0. «Чорноморець» (Одеса) – СК «Дніпро-1» 0:3.

«Динамо» (Київ) – «Верес» (Рівне) 4:0. «Ворскла» (Полтава) – Рух (Львів) 2:0.

«Інгулець» (Петрове) – «Зоря» (Луганськ) буде зіграно 2 серпня.