Пятница, 7 августа 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

«Фурія» дасть фору кремлівським зайдам


Військові Державного науково-випробувального центру Збройних Сил України на аеродромі поблизу Чернігова провели випробування безпілотників.

Безпілотний авіаційний комплекс А1-С «Фурія» вже пройшов бойове хрещення в зоні воєнних дій з російськими загарбниками та їх наймитами в так званій зоні АТО та має позитивні характеристики на полі бою. Випробовували  «Фурію» науковці з сучасними модернізованими складовими, в умовах низьких температур та поряд з цим йшла підготовка інструкторів, які будуть готувати операторів при застосуванні безпілотника на території, де ведуться військові дії по захисту східних кордонів України.

На відміну від нього безпілотний авіаційний комплекс «Лелека-100» ще маловідомий, має сучасне авіаційне та радіоелектронне обладнання та виконує завдання з аеророзвідки. В ньому військові перевіряли працездатність всіх систем та агрегатів, їх функціонування в надскладних умовах.

Це непоодиноке випробування, адже  військові  мають величезний досвід при випробувані техніки будь-якої складності.

Науковці довго вивчали теоретичні складові випробувань, а фінальним етапом стала практична фаза випробувань.

Вже незабаром при якісному проведенні випробувань, безпілотники надійдуть до війська та допоможуть нашим бійцям боронити українські землі від ненажерливого кремлівського ворога на Сході нашої країни.

Ігор Березинський


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/