Вівторок, 20 Серпень 2019   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Фармацевти Чернігівщини за рік реалізували товарів на1,4 млрд грн


Фармацевтичні товари відіграють важливе значення в життєдіяльності людини. Їх продаж у Чернігівській області здійснюється через розгалужену мережу аптечних закладів.

Як повідомляє Головне управління статистики у Чернігівській області, на початок 2018 р. налічувалося 327 аптек та аптечних пунктів, що належали підприємствам (юридичним особам), які здійснювали діяльність із роздрібної торгівлі. Найбільше (130 об’єктів) зосереджено в обласному центрі, у містах Прилуки (25 об’єктів) та Ніжин (19 об’єктів). Сільське населення обслуговували 35 аптечних закладів.

У 2017 р. через роздрібну торгову мережу підприємств області населенню реалізовано фармацевтичних товарів на 1,4 млрд грн. Вартість проданих фармацевтичних товарів становила 13% у роздрібному товарообороті.

У середньому одним мешканцем області у 2017р. придбано лікарських засобів на 1350 грн (у 2016р. – на 1251 грн).

Населення області надавало перевагу продукції вітчизняного виробника. Її частка в загальному обсязі реалізації фармацевтичних товарів становила більше половини.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2019 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/