П’ятниця, 22 Лютий 2019   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Фармацевти Чернігівщини за рік реалізували товарів на1,4 млрд грн

Фармацевти Чернігівщини за рік реалізували товарів на1,4 млрд грн


Фармацевтичні товари відіграють важливе значення в життєдіяльності людини. Їх продаж у Чернігівській області здійснюється через розгалужену мережу аптечних закладів.

Як повідомляє Головне управління статистики у Чернігівській області, на початок 2018 р. налічувалося 327 аптек та аптечних пунктів, що належали підприємствам (юридичним особам), які здійснювали діяльність із роздрібної торгівлі. Найбільше (130 об’єктів) зосереджено в обласному центрі, у містах Прилуки (25 об’єктів) та Ніжин (19 об’єктів). Сільське населення обслуговували 35 аптечних закладів.

У 2017 р. через роздрібну торгову мережу підприємств області населенню реалізовано фармацевтичних товарів на 1,4 млрд грн. Вартість проданих фармацевтичних товарів становила 13% у роздрібному товарообороті.

У середньому одним мешканцем області у 2017р. придбано лікарських засобів на 1350 грн (у 2016р. – на 1251 грн).

Населення області надавало перевагу продукції вітчизняного виробника. Її частка в загальному обсязі реалізації фармацевтичних товарів становила більше половини.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2019 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/