Середа, 24 Квітень 2019   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Фахівці з Норвегії допомагають чернігівським онкологам освоїти апарат

Фахівці з Норвегії допомагають чернігівським онкологам освоїти апарат


Лікарі-радіологи Чернігівського обласного онкологічного диспансеру з 14 травня розпочали стажування.
Медики отримують базу знань та навичок, які дозволять працювати на сучасному променевому обладнанні – лінійному прискорювачі, який встановлено в новому корпусі радіологічного відділення, відкриття якого відбулося 11 травня.
Стажують – іноземці. Це фахівці світового рівня та ділові партнери компанії Biosense, що є постачальником лінійного прискорювача.
Практична підготовка під керівництвом інструкторів у межах навчальних курсів  дозволить медичному персоналу отримати спеціальні знання, які вони зможуть впевнено застосовувати на робочому місці.
Інструктори приїздять згідно існуючого графіка навчання. Знавці запевняють: нічого складного в оволодінні знаннями нема.
Чернігівські онкологи – фахівці високого класу і все схоплюють на льоту. Єдине, що потрібен деякий час, щоби пройти цей шлях навчання: від того, як пацієнт потрапляє на стіл КТ, до безпосередньо самого процесу опромінення на лінійному прискорювачі Elekta Infinity.
Пролікувати першого пацієнта планують вже в червні цього року.
Уляна Ковальчук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2019 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/