Пятница, 3 20 апреля20   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Екологічна інспекція попереджає: за неприбраний сніг — штрафи


До уваги суб'єктів господарювання.

У разі виявлення інспекторами Екологічної інспекції порушення ст. 152 КУпАП, а саме п. 2.16 (при снігопадах і ожеледиці суб’єкти благоустрою зобов’язані на територіях прибирання звільняти тротуари, сходи до будинків, установ, організацій, підземних переходів від снігу, льоду та посипати їх піском; своєчасно очищати дахи, водостічні труби, карнизи від льоду із забезпеченням заходів безпеки) «Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання і прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів та додержання тиші в громадських місцях м. Чернігова» порушнику буде винесено припис.

Цей припис буде зареєстрований в журналі реєстрації приписів із зазначенням дати, часу складання, фото- та відео фіксації, інформації про порушника та строком виконання (1 доба).

Якщо порушення не буде усунено у зазначений термін, в цьому разі порушника буде притягнуто до адміністративної відповідальності шляхом складання на останнього адміністративного протоколу, який буде направлений на розгляд до адміністративної комісії районних у місті Чернігові рад для прийняття рішення. Розмір санкцій за дане порушення складає 1700 грн.

Для закупівлі піско-соляної суміші можна звертатись до КП «АТП — 2528» міської ради. Ціна за тонну складає 315 грн 40 коп. Телефон для довідок (046 22) 3-22-01, 3-14-59.

Якщо необхідно видалити бурульки з покрівлі, можна звернутися до КП «Зеленбуд». Ціна за оренду автовишки за одну годину складає від 300 до 375 грн з урахуванням ПДВ. За годину роботи спеціаліста, який має четвертий або п’ятий розряд роботи на висоті додатково треба буде сплатити 102 грн. Телефон для довідок (046 22) 3-80-38.

Багатоповерхові будинки обслуговуються комунальними підприємствами, на балансі яких вони перебувають, телефон кол-центру 0 (800) -50-93-50.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/