Неділя, 26 Травень 2019   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Дитячий конкурс «Мій весняний букет» провели на Чернігівщині

Дитячий конкурс «Мій весняний букет» провели на Чернігівщині


Нарешті ми бачимо весняне пробудження і вже незабаром під пологом кленового та липово-дубового лісу Мезинського національного природного парку весняний настрій створять куртини з анемони жовтицевої, пшінки весняної, жовтяниці черговолистої, адакси мускусної.

Як же привернути увагу громадськості до проблеми збереження первоцвітів?

Робота Лісуна Артема, учня 6 класу Карильської ЗОШ, Коропщина

У Мезинському національному природному парку до цього питання підійшли творчо і в рамках Всеукраїнської акції «Первоцвіт» провели районний дитячий конкурс «Мій весняний букет».

На адресу парку надійшло 35 робіт учнів початкової та середньої ланки з 8 навчальних закладів Коропського району. За результатами голосування конкурсної комісії визначено трьох переможців у номінаціях «Кращий малюнок», «Кращий плакат-заклик», «Кращий сувенір», які відмічені грамотами та заохочуючими подарунками.

Колективна робота учнів 5 класу Вербівської ЗОШ

Не зривайте первоцвіти! Милуйтеся ними, малюйте та оспівуйте у віршах! Бережіть неповторну красу природи! Та приїжджайте з фотоапаратом до весняного лісу на екологічну стежку «Забілина криниця», яку квітневе сонце прикрасить медункою вузьколистою, зірочником лісовим, копитняком європейським та рядом інших весняних рослин.

Оля Гавриленко,

фахівець Мезинського національного природного парку

На першому фото: Робота Леденко Альони, 9 років. Коропський центр дитячої та юнацької творчості


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2019 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/