Вторник, 18 мая 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Димок зі шкільної котельні «пахне» криміналом? 


Слідчим Бобровицького відділення поліції Чернігівської області розпочате кримінальне провадження за ознаками злочину передбаченого ст.190 ч.2 КК України (шахрайство).

Суть справи: за процедурою торгів 06.06.2016 року відділом освіти Бобровицької РДА проведено закупівлю вугілля у ПП «Вагра» з м.Павлоград, Попередньо встановлено, що посадові особи заволоділи бюджетними коштами у сумі не менше 100 тис. грн шляхом обману. Вони доставили неякісне вугілля у Ярославську, Рудьківську та Новобасанівську загально-освітні школи.
Допитані свідки кочегар та директор Ярославської ЗОШ поскаржилися на якість вугілля, воно погано горить, на вид є неякісним.
Як правило кримінальні оборудки з тендерами (закупівлями) за бюджетні кошти не проходять без корупційної «участі» керівників відповідних державних органів та установ. Тож сподваємося, що Бобровицька поліція виявить усіх винних осіб причетних до даної справи.

Євгеній ГРОБОВОЙ, м. Бобровиця


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/