Пятница, 27 ноября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Двічі скористатися правом безоплатного отримання землі не вдалося

Двічі скористатися правом безоплатного отримання землі не вдалося


Суд визнав обґрунтованими доводи прокурора стосовно незаконності набуття фізичною особою права на землю.

Про це повідомили в прокуратурі Чернігівської області.

Господарський суд Київської області задовольнив ще один позов прокурора, зобов’язавши суб’єкта господарюванння повернути земельну ділянку сільськогосподарського призначення у державну власність як таку, що незаконно вибула.

Прокуратурою Чернігівської області встановлено, що мешканець міста Чернігова, використовуючи свій статус учасника бойових дій, отриманого у зв'язку з участю в антитерористичній операції на Сході України, в порушення вимог земельного законодавства двічі безоплатно отримав у приватну власність земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства у максимальному розмірі.

Після отримання земельної ділянки на території Чернігівської області вказаний громадянин звернувся до Головного управління Держгеокадастру у Київській області, яке не установило факт отримання заявником земельної ділянки у порядку безоплатної приватизації у сусідній області.

У подальшому незаконно отриману земельну ділянку фізичною особою було відчужено у власність суб’єкту господарювання.


Комментирование закрыто

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/