Суббота, 27 февраля 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Доларі люблять усі: військові лікарі теж


DSC_0547 1Співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою затримали на хабарі начальника медичної служби Чернігівського військового госпіталю та лікаря Центральної військово-лікарської комісії.

Про це редакцію sknews.net повідомили у прес-групі Управління СБУ в області.

Зловмисники вимагали від військовослужбовця 2 тисячі доларів США за вирішення питання щодо звільнення його з військової служби «за станом здоров’я».  Співробітники чернігівського управління СБУ затримали хабарників «на гарячому» під час передачі частини грошей.

У рамках кримінального провадження за ч.3 ст.368 (одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України обом військовослужбовцям повідомлено про підозру у вчиненні зазначеного правопорушення. Триває досудове розслідування.

Служба безпеки України нагадує, що у відомстві діє «телефон довіри» — (0462) 676-208, за яким жителі Чернігівщини мають можливість повідомити про факти вимагання коштів та інші корупційні діяння посадових осіб. Інформація, яка надійде за цим номером, обов’язково буде перевірена. За результатами перевірки згідно з чинним законодавством будуть прийняті відповідні рішення.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/