Воскресенье, 31 мая 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

До місцевої влади від «Свободи» кандидати вже визначилися


Міщенко на зЇзді22 вересня 2015 року відбулась конференція Чернігівської міської організації ВО «Свобода», яка висунула кандидата на посаду Чернігівського міського голови та кандидатів у депутати Чернігівської міської ради.

Так, конференція одноголосно прийняла рішення про висування кандидата на посаду Чернігівського міського голови Андрія Міщенка – голови Чернігівської обласної організації ВО «Свобода», народного депутата України VII скликання.

Список ВО «Свобода» до Чернігівської міської ради очолить Костянтин Лубенцов.  Конференція також висунула кандидатів у депутати Чернігівської міської ради у 28 округах.

«Переконаний, що кожен кандидат може стати гідним представником інтересів чернігівської громади у міській раді. Це перевірені люди, загартовані боротьбою з режимом Януковича, учасники Революції гідності. Серед кандидатів чимало волонтерів, а також бійців-фронтовиків, які захищають терени нашої держави на сході України», — зазначив Костянтин Лубенцов.   


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/