Понедельник, 28 сентября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

До депутата виборці звертаються з різними проблемами


26 березня  народний депутат  України Валерій Давиденко  з робочим візитом  відвідав  Бахмаччину.  Валерій Миколайович  провів  особистий прийом громадян . Загалом на прийом до громадської приймальні  завітало близько  тридцяти жителів  району.  Мешканці зверталися  із різними  проблемами  -  як з громадськими, так і з особистими.

Зокрема, члени  команди «Січ» дитячо-юнацької військово-патріотичної гри  «Сокіл» Бахмацької гімназії  та члени ГО «Народна рада Бахмаччини», які ініціюють  спорудження у нашому  місті  Пам’ятного знаку  на честь Героїв  Майдану,  звернулися  з проханням  підтримати  їхню ідею  та надати  посильну  матеріальну допомогу . Адже  незабаром  буде  оголошено конкурс  на кращий  ескіз Пам’ятного знаку, в якому  можуть  брати участь  усі бажаючі.  Вже відкрито рахунок , на який  можна перераховувати  кошти, які безпосередньо будуть  використані для будівництва  Пам’ятного знаку.

Мама військовослужбовця  Миколи Залозного ,який перебував у зоні антитерористичної операції, прийшла, аби подякувати  народному депутату  України  за сприяння  у вирішенні  питання щодо  надання її сину  статусу учасника бойових дій та проходження реабілітації.

З письмовим зверненням  до Валерія  Давиденка  зверталися  колективи  Бахмацької ЗОШ І-ІІ ст. №2 та Терешиського ФАПу з проханням придбати  для школи  принтер, а для медичного закладу  — тонометр та  глюкометр. У день прийому  громадян  до приймальні  прибули  представники колективів, які отримали технічні  засоби для роботи в школі, та медичні  прилади,які покращать  надання медичних послуг  сільському населенню. Щиро дякуючи за розуміння,  представники  колективів  запросили  Валерія  Миколайовича  при нагоді  відвідати їхні заклади.

Зі щирими словами  подяки  до народного депутата України  звернулася  багатодітна  мама із села Тиниця, родину якої спіткало страшне лихо – під час пожежі  вогонь дотла  знищив будинок. Валерій  Миколайович  не залишився байдужим  до людської  біди.

Також жителі району  зверталися  до Валерія Давиденка  з питаннями  щодо соціальної  сфери, освіти, медицини та іншого. Особливої уваги депутат приділив темі створення об’єднаних територіальних громад. Він наголосив на важливості своєчасного об’єднання. За словами депутата саме громада, а не хтось інший, має вирішувати, куди і як витрачати власні кошти. «Якість і результати реформи залежать виключно від громади. Але важливо дати їй повноваження. Необхідно, аби вже нині громади почали розробляти соціально-економічні проекти, які фінансуватимуться за рахунок державних та міжнародних фондів та організацій.            .

Мешканці Бахмаччини, які прийшли  до депутата за допомогою,  підтримкою чи юридичною консультацією, ніхто не залишився поза увагою. Кожне звернення  громадян було розглянуте і опрацьоване, на питання надані грунтовні  відповіді.

Пізніше відбулася  зустріч  народного депутата Валерія Давиденка  із головою районної державної  адміністрації Віктором Міщуком, головою районної ради  Віталієм  Кочергою та Бахмацьким міським  головою  Павлом Шимком.  Під час  якої, зокрема,   йшлося про ремонт  доріг  у місті  Бахмач та районі , створення ОСББ у районному центрі, ремонт дахів районного Будинку  культури та Бахмацької гімназії, продовження  заміни  старих вікон на нові  енергозберігаючі у школах району, добудови  Григорівської ЗОШ, об’єднання територіальних громад району,  розвиток економіки  Бахмаччини та інше.

Окрім того, депутат відзвітувався про свою законодавчу діяльність, розповів про загально-економічні та політичні аспекти життя держави.  Зокрема окреслив свої законопроекти, які стосуються покращення життя селян.  Всі законопроекти Валерія Давиденка відповідають його передвиборчим обіцянкам.

Інна Мозгова


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/