Суббота, 26 сентября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Дмитро Головко – лауреат премії імені Григорія Сковороди


Відомий український поет, прозаїк і краєзнавець, наш земляк Дмитро Головко став лауреатом престижної нагороди – Міжнародної літературної премії імені Григорія Сковороди «Сад божественних пісень».

ВІТАЄМО!
Дмитра Андрійовича відзначено за його чудову книгу віршів, поем, новел, афоризмів і спогадів «Співучі Піски», яка успішно вийшла у видавництві «Український письменник за сприяння генерального директора ТОВ «Земля і воля», Героя України Леоніда Яковишина.

Дмитро Головко

Серед лауреатів цієї нагороди в минулі роки – видатні письменники Юрій Мушкетик і Валерій Шевчук, вчені Іван Дзюба, Михайлина Коцюбинська та Микола Жулинський, знаменитий польський кінорежисер Кшиштоф Зануссі. Міжнародне журі очолює Шевченківський лауреат, почесний громадянин Луцька і Волині Василь Слапчук.

Щиро вітаємо постійного читача та друга нашої газети «Чернігівщина» Дмитра Головка з високою відзнакою і зичимо здоров’я, любові, натхнення і нових цікавих книг! 

Сергій Дзюба, редактор обласної газети «Чернігівщина», президент Міжнародної літературно-мистецької Академії України

Новела Дмитра Головка:

Міна на ромашковому полі обірвала життя дівчинки


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/