Четвер, 24 Травень 2018   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Для зручності автоводіїв

Для зручності автоводіїв


Територіальні сервісні центри Чернігівщини працюють за «Принципом екстериторіальності», інформують в прес-групі Регіонального сервісного центру МВС в Чернігівській області. 

Територіальні сервісні центри МВС в Чернігівській області, які знаходяться в Чернігові, Ніжині, Прилуках та Мені працюють за «принципом екстериторіальності».

Громадянин незалежно від місця проживання та реєстрації може звернутися в будь-який територіальний сервісний центр і отримати ту чи іншу послугу. Таке нововведення призводить до більш швидкого та ефективного обслуговування. У першу чергу, принцип був створений для якості, зручності та комфорту громадян. Керуючись вищезазначеними принципами, з липня місяця графік роботи ТСЦ МВС в Чернігівській області змінено (відсутня обідня перерва): вівторок – п’ятниця з 9.00 до 18.00, субота – з 9.00 до 16.45. Напередодні святкових днів робочий день зменшується на годину

SC-Chernihiv2Сервісні центри надають послуги з питань реєстрації, перереєстрації та зняття з обліку транспортних засобів, прийняття іспитів та видачі посвідчення водія, видачі свідоцтв про допуск автотранспорту до перевезення небезпечних вантажів.

Ірина Смерчинська


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 БІЛА ХАТА Чернігівська інтернет-газета
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/