Четверг, 21 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Ділки-бізнесмени прагнуть забудувати у Чернігові привабливі території


Чи то через маніпуляції, чи дійсно через технічний збій системи, що функціонує у Чернігівській міській раді, довгоочікуваний для місцевих ділків-бізнесменів проект по забудові привабливих земельних ділянок, зможе на деякий час загальмуватися.

Справа в тім, що на останній сесії міськради, яка відбулася 30 листопада-1 грудня 2016 року, депутати прийняли рішення щодо забудови місцевості поблизу ландшафтного парку «Ялівщина». Депутатський корпус дозволив окремій юридичній особі змінити цільове призначення земельної ділянки поблизу «Ялівщини» для зведення багатоквартирних будинків. Всього проект рішення був підтриманий 22 депутатами.

Але згодом, як з`ясувалося, депутат Чернігівської міської ради від «Нашого краю» Микола Носко відкликав свій голос щодо забудови природничої території.

Микола Носко

Микола Носко

За словами Миколи Носка, така зміна цільового призначення є грубим порушенням Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», тому він під час голосування утримався. А пізніше із роздруківки протоколу поіменного голосування дізнався, що через технічний збій його голос було зараховано «ЗА». Про це він зазначив у своїй заяві на адресу міського голови Владислава Атрошенка.

  • Прошу вважати помилково зарахований мій голос «ЗА» щодо голосування про прийняття проекту рішення «Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою, надання, вилучення і передачу земельних ділянок юридичним і фізичним особам» остаточно затверджено під №13/VII – 27 в цілому та вважати його «УТРИМАВСЯ», — говориться у заяві депутата.

Тож якщо дійсно підтвердиться, що під час голосування сталася технічна помилка, рішення не вважатиметься прийнятим, оскільки воно набрало всього 21 голос депутатів міської ради.

Заява депутата міськради Миколи Носка


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/