Понедельник, 18 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Дії з припинення газопостачання мер Чернігова назвав сепаратистськими


Монополіст «Чернігівгаз» відімкнув від газового постачання школи, дитячий садочок та бібліотеки міста.

У зв`язку з цим, а також через високі суми нарахувань, які зазначені у платіжках, що надійшли споживачам, Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко провів 24 березня робочу нараду.

Вислухавши керівника постачальної організації «Чернігівгаз Збут» Івана Лусту та деяких керівників управлінь міської ради, Владислав Атрошенко вніс початкові пропозиції з вирішення «газового» питання. В той же час міський голова такі дії керівників двох газових компаній назвав деструктивними та шкідливими для держави в цілому.

− Ви є – сепаратист! – відреагував міський голова на жест «доброї» волі керівника «Чернігівгаз збут», коли той в «прямому» ефірі так відверто висловився: «Я можу відімкнути газ по всій області».

Зрозуміло, що іншої реакції з боку очільника міста годі було й чекати.

− З такими підходами та діями так можна й розвалити державу. Я відімкну каналізацію в кабінеті керівника «Чернігівгаз» Алли Ярової, яка відключає у дитячих садках та школах газопостачання, − наголосив міський голова після того, як під час робочої наради начальник управління освіти Чернігівської міської ради Василь Білогура та керівник управління культури Юрій Ткач оприлюднили інформацію щодо припинення газопостачання у школу №23 та дитячий садочок №61, а також у три бібліотеки міста.

Владислав Атрошенко додав, що можна ж у відповідь «газовим» керівникам відімкнути ще й електрику і не тільки. «Своїми діями призведете до того, що люди отямляться та відберуть у вас усе те, що маєте. А потім ще й за грати кинуть». І додав: «Якщо держава по-справжньому дбає про свій суверенітет, то все треба зробити, щоб повернути до державно-комунальної власності такі стратегічні об`єкти, як газові та інші компанії, інакше бути біді».Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/