Вторник, 16 апреля 2024   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
««Деснянці» домінували на футбольному полі

Домашній матч шістнадцятого туру Чемпіонату України у вищій лізі, 26 лютого футболісти «Десни» провели у Києві на стадіоні «Динамо» імені В.В.Лобановського проти дебютанта першості — команди «Інгулець» із селища Петрове Кіровоградської області.

Весь перший тайм чернігівські футболісти володіли територіальною та ігровою перевагою і на 34-й хвилині вийшли вперед. Андрій Тотовицький майстерним ударом в дев'ятку відкрив рахунок.

У другому таймі малюнок гри не змінився, «сіверяни» продовжували домінувати на полі і на 57-й хвилині подвоїли рахунок. Андрій Гітченко замкнув передачу з кутового.

Наприкінці матчу футболісти «Десни» забили втретє. Віталій Єрмаков, поставив фінальну крапку у матчі, головою замкнувши навісну передачу від кутового прапорця.

Після матчу головний тренер «Десни» Олександр Рябоконь зазначив:

«Ми поставилися до суперників з повагою. Знали їх сильні сторони. Тому з перших хвилин взялися за справу. Настрій був робочий. Тримали гру в своїх руках до фінального свистка. Це була професійна робота з боку футболістів».

Отже, після перемоги на петрівським «Інгульцем» з рахунком 3:0, «Десна» продовжує перебувати на четвертій сходинці у турнірній таблиці. Лідирує в Чемпіонаті київське «Динамо», друге місце посідає донецький «Шахтар», третє – луганська «Зоря».

6 березня матч сімнадцятого туру Прем’єр-ліги футболісти чернігівської «Десни» проведуть на виїзді проти львівського «Руху».