Четверг, 18 апреля 2024   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
«Деснянці» атакували, але фортуна їх обійшла

Домашній матч дев'ятнадцятого туру Чемпіонату України у вищій лізі 20 березня футболісти «Десни» провели в Чернігові на стадіоні імені Ю.О. Гагаріна проти СК «Дніпро-1».

Весь перший тайм проходив в рівній боротьбі. Обидві команди здійснювали небезпечні атаки на ворота суперника. Наприкінці першої половини зустрічі, а саме в доданий арбітром час, футболісти з Дніпра вийшли вперед. Гравець гостей Олександр Піхальонок виконав довгий пас на хорватського форварда Маріо Чуже, який переграв захисника чернігівців Андрія Гітченка і голкіпера Ігоря Литовку.

Початок другого тайму активно розпочали «сіверяни», намагаючись відігратися. Втім, протягом всього ігрового часу в них нічого не виходило – дніпряни впевнено діяли в захисті.

Наприкінці матчу, в компенсований арбітром час, дніпряни подвоїли рахунок. Олександ Піхальонок завдав сильного удару зі штрафного, воротар «Десни» Ігор Литовка відбив м'яч, але на добиванні майстерно зіграв Маріо Чуже, який оформив дубль.

Після матчу головний тренер «Десни» Олександр Рябоконь зазначив: «Не можу сказати, що я розчарований нашою грою, але повністю розчарований результатом. Суперник грав більш вдало ніж ми. Нам не вистачило всього в комплексі: десь майстерності, десь удачі».

Отже, після домашньої поразки від СК «Дніпро-1» з рахунком 0:2, «Десна» опускається на п’яту сходинку у турнірній таблиці. Лідирує в Чемпіонаті київське «Динамо», друге місце посідає донецький «Шахтар», третє – луганська «Зоря».

3 квітня матч двадцятого туру Прем’єр-ліги футболісти чернігівської «Десни» проведуть вдома проти донецького «Олімпіка».

Результати матчів 19 туру:

«Десна» (Чернігів) – СК «Дніпро-1» 0:2.

ФК «Маріуполь» — ФК «Минай» 0:0. «Ворскла» (Полтава) — «Олімпік» (Донецьк) 3:0.

«Інгулець» (Петрове) — ФК «Олександрія» 1:0. «Динамо» (Київ) – «Рух» (Львів) 3:0.

ФК «Львів» — «Шахтар» (Донецьк) 3:2. «Колос» (Ковалівка) – «Зоря» (Луганськ) 1:0.