Понедельник, 8 марта 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Дерибан земель ландшафтного парку «Ялівщина» у Чернігові продовжується

Дерибан земель ландшафтного парку «Ялівщина» у Чернігові продовжується


На чергову січневу сесію Чернігівської міської ради було внесено питання про зміну статусу земельних ділянок в урочищі «Ялівщина».

У підсумку, проект рішення, що передбачав затвердження проектів відведення та зміни цільового призначення власних земельних ділянок, замість «для ведення особистого селянського господарства» — на «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)», був знятий з розгляду.

У фракції політичної партії «Наш край» у Чернігівській міській раді, представники якої не голосували за зміну цільового призначення, зазначають, що рішення по суті дає дозволи на будівництво у лісопарковій зоні, серед зацікавлених осіб є і місцеві депутати. Йдеться про три земельні ділянки площею майже 0,5 га. Зважаючи на місце розташування землі, вона є тут і справді «золотою».

З проханням не змінювати цільове призначення земель звернувся департамент культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОДА, оскільки згадані земельні ділянки розташовані у рекреаційній зоні та місці, що має історико-культурне значення.

Громадські активісти Чернігова відстоюють збереження регіонального ландшафтного парку «Ялівщина», наголошують на необхідності визначення його меж та активізації роботи у напрямі впорядкування природної перлини Чернігова, захисті цієї території від забудови.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/