Воскресенье, 29 ноября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Депутати від Чернігівщини визнали Росію агресором, а ДНР і ЛНР – терористичними організаціями


Rasha teror27 січня, як відомо, Верховна рада України визнала Росію агресором, а ДНР і ЛНР терористичними організаціями. За даними електронної реєстрації до такого визнання долучилися і народні депутати від Чернігівщини:

Петро Куліч – фракція Партії «Блок Петра Порошенка» (205 виборчий округ — набрав на виборах 27.98%, або 21 909 голосів).

Владислав Атрошенко, який позиціонувався на останніх виборах з Партією «Блок Петра Порошенка», але балотувався по мажоритарному округу, а нині у Верховній раді – позафракційний (206 виборчий округ – набрав на виборах 51.34% або 38 684 голоси виборців). До речі, на початку січня під час розгляду питання про звільнення з російського полону Надії Савченко, В.Атрошенко не голосував.

Анатолій Євлахов – фракція Партії «Блок Петра Порошенка» (207 виборчий округ — 37.59% або 29 533 голоси).

Валерій Давиденко – фракція Партії «Блок Петра Порошенка» (208 виборчий округ — 38.86% або 33 073 голоси).

Олександр Кодола — фракція Політичної партії «Народний фронт» (Ніжинський 209 виборчий округ — 26.88% або 19 036 голосів).

Олег Дмитренко – фракція Партії «Блок Петра Порошенка» (210 виборчий округ — 27.58% або 21 934 голоси).

А також народні депутати від Чернігівщини, які балотувалися за партійними «списками»:

Анна Романова – фракція Політичної партії «Об‘єднання «Самопоміч».

Олег Купрієнко – фракція Радикальної партії Олега Ляшка.

Цікаво, що наш земляк з Новгород-Сіверського Юрій Мірошниченко (фракція Партії «Опозиційний блок»), який став цього разу нардепом від Миколаївщини, не був присутній під час голосування. Також був відсутній у сесійній залі і відомий співак-ректор Михайло Поплавський, давній друг депутата минулих скликань від Чернігівської області  Івана Куровського.

Джерело: sknews.net


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/