Пятница, 19 апреля 2024   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Чи важливо, щоб жінки були залучені в політику?


21 квітня у м. Чернігові, за результатами проекту «Підсилення новообраних жінок-депутаток міського, районного та обласного рівня Хмельницької, Чернігівської та Миколаївської області шляхом проведення просвітницької кампанії та обміну досвідом», відбулась всеукраїнська конференція «Роль жінок у політичному житті України», в якій взяли участь представниці політичних партій, депутатки різних рівнів рад, громадські діячки Чернігівської, Хмельницької та Миколаївської областей.

В рамках конференції пройшли дві панельні дискусії на теми: «Чому важливо, щоб жінки були залучені в політику» та «Чи сприяло запровадження гендерних квот підсиленню жінок у політиці?». Учасниці заходу прийшли до висновку, що збільшення представництва жінок у політиці сприятиме гармонійному розвитку суспільства, покращить якість життя людей та створить належні умови для розвитку кожної особистості. Було відзначено, що за результатами проекту, жінками-депутатками, що пройшли навчання, було запроваджено партиципаторний бюджет (бюджет участі) у чотирьох містах та містечках Чернігівської, Хмельницької та Миколаївської областей. Підіймалось питання створення міжфракційних груп «За рівні можливості» в радах всіх рівнів, що підсилить жінок-депутаток та зробить видимою їх роботу та плани подальшої співпраці з питань реалізації гендерної політики на місцевому рівні та обміну досвідом.

Довідка: проект «Підсилення новообраних жінок-депутаток міського, районного та обласного рівня Хмельницької, Чернігівської та Миколаївської області шляхом проведення просвітницької кампанії та обміну досвідом» впроваджувався Хмельницькою обласною громадською організацією Подільський центр «Гендерна рада», за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Регіональний координатор проекту в Чернігівській області – громадська організація «Асоціація демократичного розвитку», в Миколаївській – міжнародний благодійних фонд сприяння розвитку демократії «Відродження України».

Анна Ніколенко-Баєва


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2024 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/