Вторник, 22 октября 2019   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Чи в ті руки потрапили ножиці?


Перерізаючи на урочистостях стрічку, місцеві можновладці проявили дивну забудькуватість.

Нещодавно у Бахмачі відкрито поліклінічне відділення, яке тривалий час залишалося довгобудом. Справа зрушила з місця, відколи народний депутат України Валерій Давиденко залучив на добудову відділення понад мільйон гривень благодійної допомоги. Окрім того, завдяки його клопотанню були виділені значні кошти з Фонду регіонального розвитку.

І ось довгоочікуване відкриття відбулося. Щоправда, місцева виконавча влада чомусь «забула» запросити Валерія Давиденка на урочистості, а під час відкриття навіть не згадала депутата. Однак Валерій Миколайович вважає, що головне все ж таки – це зроблена для людей справа, а не славослів’я. Саме тому народному обранцю і вдається ефективно допомагати жителям Бахмацького й інших районів, що входять до виборчого округу.

За безпосереднього сприяння Валерія Давиденка облаштовано дах на фізкультурно-оздоровчому комплексі у Бахмачі, проведено ремонт стадіону «Колос», відремонтовано асфальт в районі колишньої сільгосптехніки. У Дмитрівці та Тиниці встановлено два великі дитячі майданчики, надано допомогу в будівництві церкви у с. Бахмач. Відремонтовано дороги у селах Курінь та Пальчики. І це далеко не повний перелік.

Валерій Давиденко від початку своєї депутатської діяльності особливу увагу приділяє розвитку сільської медицини. Торік саме на Бахмаччині започатковано масштабний проект «Мобільна медицина в кожне село», завдяки якому жителі усіх районів 208-ого округу отримали доступне медичне обслуговування. Тож тепер селянам не потрібно їздити до райцентрів, аби пройти обстеження. У кожній районній лікарні з’явилися мобільні медичні комплекси для діагностики різноманітних захворювань.

До речі, усе сучасне діагностичне обладнання було передано на баланси районних лікарень. Медпрацівники їздять селами за встановленим графіком і проводять безкоштовні обстеження усіх бажаючих.

Валерій Давиденко переконаний, що вже сьогодні треба серйозно працювати і над майбутнім медицини. Тому за ініціативи народного депутата проведено дослідження стану медичної галузі. Відбулися громадські слухання, запрошені спеціалісти, які зробили аналітичний зріз первинної і вторинної ланок медицини. За результатами досліджень запропоновані кроки, які мають підвищити якість і доступність медицини.

Власне, відкриття поліклінічного відділення – це тільки початок. Попереду дуже багато роботи. І найголовніше, що Валерій Давиденко завжди доводить до кінця розпочаті справи.

Максим Коваль


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2019 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/