Вторник, 22 октября 2019   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Чи стабілізується ситуація в облавтодорі Чернігівщини?


Минулого тижня, 25 лютого, пройшли збори трудового колективу філії «Прилуцька ДЕД» ДП «Чернігівський облавтодор».

На зборах були присутні також директор ДП «Чернігівський облавтодор» Андрій Тишина,  представник ПАТ ДАК «Автомобільні дороги України» — начальник відділу з питань управління власністю Віктор Горошко, заступник начальника Служби автомобільних доріг у Чернігівській області Юрій Мартинов. Йшлося про поточну роботу філії за останній час.

Директор Облавтодору прояснив штучно підняте як «болюче для району» питання передачі АБЗ Галка. Зважаючи на стабілізацію роботи філії під управлінням нового керівника, рішення про передачу АБЗ скасоване. На заводі проводяться планові роботи з ремонту та підготовки до виробничого сезону, завозяться дорожньо-будівельні матеріали. Після стабілізації погодних умов завод розпочне виготовлення асфальтних сумішей для ямкового ремонту доріг загального користування.

Представник компанії-засновника Облавтодору Віктор Горошко проінформував, що загалом стратегією з боку держави на сьогоднішній день є ліквідація ПАТ ДАК «Автомобільні дороги України» як засновника і головної організації для Облавтодору. Робиться це з метою децентралізації управління дорожнього господарства і передачі Облавтодорів під управління державної адміністрації. Але це ніяким чином не впливає на роботу філії. Є замовник в особі Служби автомобільних доріг в області, є обсяги робіт, які необхідно виконувати.

Представник замовника робіт – Служби автодоріг у Чернігівській області – повідомив, що в поточному році на дорожні роботи виділяються кошти. Скорочень не буде, планується  навпаки збільшувати кількість робітників та спеціалістів.

Членів колективу турбували питання виділення коштів на ремонт техніки, виплату заробітної плати, виділення матеріальної допомоги для нових членів колективу зі складу дорожніх робочих тощо. Директор Облавтодору пообіцяв розглядати ці питання пріоритетно щодо філії «Прилуцька ДЕД» незважаючи на скрутний фінансовий стан Облавтодору, нагадав, що до філії вже передано КДМ на базі ЗіЛ-131, виділено кошти на ремонт АБЗ Галка та іншої техніки, але наголосив, що Облавтодор є виробничим підприємством і кошти отримує не на виплату заробітної плати, а за виконані дорожні роботи. Завдяки спільним зусиллям заборгованість по зарплаті вже вдалося скоротити з п’яти до двох місяців. Питання виплати заробітної плати в значній мірі знаходиться в руках самих трудових колективів – чим більше вони виконуватимуть робіт на дорозі, тим швидше буде виплачуватися зарплата.

Виконуючий обов’язки начальника філії Євген Литвиненко-Брюм доповів про суттєве збільшення виконання філією експлуатаційних робіт за останній час (наприклад, в день зборів на лінії працювало 23 чоловіки, які прямо на зборах підтвердили це, тоді як до його приходу виїжджало 3-5 чоловік в день). Відремонтовано частину техніки – 2 ГАЗелі, УАЗ, КДМ на базі ЗіЛ-131. Присутніми членами колективу було підтверджено, що дійсно, останнім часом робота філії стала більш організованою.

У кінці виступив колишній керівник філії Юрій Петренко і у своєму виступі знову виправдовував свої дії, які призвели до глибокої збитковості філії, шляхом звинувачень на адресу директора Облавтодору. Однак його слова не знайшли серйозного відгуку в колективі і були підтримані тільки трьома працівниками. Філії потрібно працювати, а не вислуховувати пусті балачки і спроби перекласти відповідальність за своє невдале керування на інших.

В цілому збори пройшли у робочій атмосфері. Колектив вирішив сприяти в роботі новому керівнику філії і активно продовжувати виконання дорожніх робіт.

Керівництву ДП «Чернігівський облавтодор» хотілося б, щоб на цьому було поставлено крапку у штучно роздутій ситуації навколо філії, а саме підприємство своєю ефективною роботою нарешті повернулося до складу провідних дорожньо-експлуатаційних підрозділів області, яким воно за своїм призначенням й має бути.

Андрій Майковський, помічник керівника ДП «Чернігівський облавтодор» 

Публікації на тему:

http://www.sknews.net/chernihivskyj-oblavtodor-schodo-sytuatsiji-navkolo-prylutskoji-ded%e2%80%8f/

http://www.sknews.net/avtodor-mahlyuje-z-byudzhetnymy-koshtamy-na-miljony-hryven/

http://www.sknews.net/ne-dorozhnya-koruptsiya/


Обсуждение: 1 коментар
  1. ян:

    СТАБИЛИЗИРУЕТСЯ ТОЛЬКО В ОДНОМ СЛУЧАЕ, КОГДА НАЧАЛЬСТВО СЯДЕТ НА ЗОНУ С КОНФИСКАЦИЕЙ.

    Ответить

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2019 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/