Четверг, 25 февраля 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Чи розвивається економіка Чернігівської області?


У I півріччі 2016р. на розвиток економіки Чернігівщини використано 1723 млн.грн капітальних інвестицій. Майже всі вони вкладені  в матеріальні активи, повідомляють в Головному управлінні статистики у Чернігівській області.

На придбання, модернізацію та вдосконалення машин, обладнання та інвентаря спрямовано 60% інвестицій, у житлові та нежитлові будівлі – 18%,  інженерні споруди – 5%.

Головним джерелом фінансування капітальних інвестицій залишаються власні кошти підприємств і організацій (83% загального обсягу). Частка коштів населення, використаних на будівництво житла склала 5%. За бюджетні кошти освоєно 5% усіх інвестицій.

Найбільше (42%) капітальних інвестицій використано в сільському, лісовому та рибному господарстві, 38% – підприємствами промисловості, 11% – будівництва.  

Суттєві обсяги коштів інвестовано підприємствами обласного центру – 18% загального обсягу, м. Прилуки  – 16% та Ічнянського району – 13%.

У розрахунку на одну особу населення області освоєно 1654 грн капітальних інвестицій. Найбільше коштів на одного мешканця освоєно в м.Прилуках  (4933 грн), найменше – у Н.­-Сіверському  районі (311 грн).


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/