Суббота, 22 20 февраля20   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Чи можна у 16 років стати підприємцем? 

Чи можна у 16 років стати підприємцем? 


У грудні мені виповниться 16 років. У батьків є місце на ринку, я їм допомагаю і знаю як самостійно вести бізнес. Чи зможу після Дня народження зареєструватися підприємцем?

 Олексій. 

Консультацію надає в.о.начальника Головного управління Державної фіскальної служби у Чернігівській області Ніна СОЛОВЕЙ.

Повна цивільна дієздатність може бути надана фізичній особі після досягнення нею 16-річчя, якщо вона має бажання займатися підприємницькою діяльністю. Це передбачено частиною 3 статті 35 Цивільного кодексу України. За наявності письмової згоди на це батьків (усиновлювачів), піклувальника або органу опіки та піклування така особа може бути зареєстрована як підприємець.

Така молода людина набуває повної цивільної дієздатності з моменту державної реєстрації підприємцем.

Підготувала Лідія ФАЛЬЧЕВСЬКА


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/