Воскресенье, 27 сентября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Чи готова Чернігівщина до цьогорічного опалювального сезону


10 серпня 2016 р. заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Сергій Сергієнко разом з директором Департаменту ЖКГ, регіонального розвитку та інфраструктури ОДА Юрієм Євтушенком інспектували котельні міста Чернігова та смт Седнів.

Про це повідомили в Департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.

Сергій Сергієнко детально ознайомився зі станом підготовки об’єктів ПАТ «Облтеплокомуненерго» до нового опалювального сезону, поспілкувався з керівниками підприємства та пообіцяв їм всебічну підтримку з боку обласної державної адміністрації у вирішенні нагальних проблем.

облтеплоенерго (1)– Ми тримаємо стан підготовки до зими об’єктів житлово-комунального господарства області на щоденному контролі. Проблеми, звичайно, є, проте спільними зусиллями їх треба вирішувати. Аби наші люди взимку були з теплом та гарячою водою, – зазначив заступник голови ОДА.

облтеплоенерго (4)Як повідомив Юрій Євтушенко, теплопостачальні підприємства області готуються до нового опалювального сезону в плановому режимі. На сьогодні вже проінспектовані котельні Городнянського, Ніжинського, Сновського, Срібнянського, Чернігівського районів та міста Ніжина. Подібні перевірки з виїздом на місця проводитимуться постійно. Наступними будуть проконтрольовані Менський та Корюківський райони.

облтеплоенерго (3)Довідково:

Станом на 01.08.2016 на балансі ПАТ «Облтеплокомуненерго» перебуває 97 котелень, в яких встановлено 411 котлів з тепловим навантаженням 599,26 Гкал/год. Зокрема, у м. Чернігові – 38 котелень, з тепловим навантаженням 424,96 Гкал/год.

Також підприємство має 47 центральних і 7 індивідуальних теплових пунктів. У його користуванні знаходиться 224,3 кілометрів теплових мереж, у тому числі по м. Чернігову – 163,6 кілометрів.

Середньооблікова чисельність працівників за 2015 рік складає 1061 чоловік.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/