Вівторок, 20 Серпень 2019   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Чи ефективно використовують кошти чернігівські медичні заклади?


22 червня, о 11.00 у конференц залі готелю “Україна” (пр. Миру 33) відбудеться круглий стіл на тему «Чернігівські лікарні для пацієнтів чи пацієнти для лікарень?»

Шановні читачі!

Якщо у Вас є запитання або пропозиції з даної теми, будь ласка, можете надіслати нам на електронну скриньку або через форму зворотного зв`язку і ми постараємося висвітлити «Вашу» проблему під час зазначених заходів.

Як повідомили організатори «круглого столу», під час заходу представники Чернігівської обласної громадської організації “Центр політичних студій та аналітики” підіб'ють підсумки програмної ініціативи «Громадське здоров'я» Міжнародного фонду Відродження, в рамках проекту «Забезпечення ефективних медичних витрат».

В ході його виконання проводили моніторинг закупівель медичними закладами, доступність пацієнтів до лікарських засобів закуплених за бюджетні кошти. Під час круглого столу будуть розглянуті наступні теми :

— Як виконуються накази МОЗ та УОЗ ЧОДА згідно яких керівники закладів охорони здоров’я повинні розміщувати інформацію про наявні ліки в лікарнях.(Наказ МОЗ №509 та наказ УОЗ ЧОДА №120);

— Чи ефективно використовуються бюджетні кошти в закладах охорони здоров’я, медичні тендери, Prozzoro.

До участі запрошуються представники медичних закладів, закладів охорони здоров’я, ЗМІ, блогери та журналісти фрілансери, громадські активісти, а також усі зацікавлені громадяни міста.

Чекайте у нашому виданні на публікацію про результати «круглого столу».

Проект реалізований експертами ЧОГО «Центр політичний студій та аналітики» в рамках проекту Центру «Ейдос» «Забезпечення ефективних медичних витрат» за фінансової підтримки програмної ініціативи «Громадське здоров’я» міжнародного фонду «Відродження».


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2019 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/