Пятница, 27 ноября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Чи ефективні перевірки, які здійснює фіскальна служба?


Як повідомили в Головному управлінні ДФС у Чернігівській області, протягом січня-жовтня поточного року підрозділами аудиту області проведено 506 перевірок. Це менше ніж за відповідний період минулого року на 20,7 відсотків, або 132 перевірки.

За результатами проведених перевірок до бюджету донараховано понад 667 млн.грн., з них узгоджено майже 45 млн.грн. податків. Протягом 10 місяців поточного року від донарахованих сум до бюджету вже надійшло понад 29 млн.грн., що перевищує відповідний минулорічний показник майже на 8 млн. гривень.

Крім того, здійснюючи контроль за діяльністю збиткових підприємств в 2016 році зменшено збитки (від'ємне значення об'єкту оподаткування податком на прибуток) майже на 18 млн. гривень. Це дозволило упередити несплату цього податку у наступних податкових періодах в сумі більше 3 млн. гривень.

Також за результатами документальних перевірок з початку року зменшено на 1,4 млн.грн. суму ПДВ, заявлену до відшкодування з бюджету, та зменшено на 26,4 млн.грн. від'ємне значення різниці між податковими зобов'язаннями та податковим кредитом з ПДВ.

Людмила Ковальова


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/