Четвер, 18 Жовтень 2018   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Чи допоможе Прем’єр-міністр хворим, які лікуються гемодіалізом

Чи допоможе Прем’єр-міністр хворим, які лікуються гемодіалізом


На засіданні двадцять п’ятої сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання депутати схвалили текст Звернення Чернігівської міської ради до Прем’єр-міністра України щодо включення у пілотний проект відпрацювання механізму фінансування послуги з лікування хворих на хронічну ниркову недостатність, які отримують лікування методом гемодіалізу.

У місті Чернігові протягом останніх років існує проблема щодо надання медичної допомоги хворим з хронічною патологією нирок. Вона пов’язана з недостатнім рівнем фінансування з державного бюджету, що викликає занепокоєння з боку пацієнтів. Лікування методом гемодіалізу потребують 87 мешканців нашого міста та 6 осіб тимчасово переміщених із зони АТО.

Звернення до Прем’єр-міністра України має на меті загострити увагу до цієї проблеми та сприяти розгляду питання щодо можливості включення у пілотний проект відпрацювання механізму фінансування послуги з лікування хворих на хронічну ниркову недостатність, які отримують лікування методом гемодіалізу.

Пропонуємо повний текст цього Звернення.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 БІЛА ХАТА Чернігівська інтернет-газета
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/