Четверг, 25 апреля 2024   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Чотири медалі завоювали у Маріуполі боксери Чернігівщини

Боксери Чернігівської області здобули чотири нагороди:  дві золоті та дві бронзові медалі на Кубку України серед чоловіків, який відбувся у Маріуполі.

Про це виданню bilahata.net повідомив секретар Чернігівської обласної організації федерації боксу України Валерій Бондаренко.

Змагання проходили з 26 липня по 1 серпня в Маріуполі. Це був вже 53-й Кубок України на честь Макара Мазая.

Золоті медалі здобули боксери Андрій Тимошенко (вагова категорія — 75 кг) та Денис Песоцький (63 кг). Бронзові нагороди завоювали Данило Гора (вагова категорія – 57 кг) та Данило Жасан (80 кг).

До того ж, Денис Песоцький став дворазовим володарем Кубку України з боксу серед дорослих, а Андрій Тимошенко відзначений Кубком за найкращу техніку ведення бою.

Серед боксерських команд збірна Чернігівської області посіла третє місце.

Зазначимо, що у боксерських змаганнях на Кубок України — «Меморіал Макара Мазая», який відбувся в статусі одного з найпрестижніших всеукраїнських поєдинків, змагалися близько 130 учасників з усіх областей України. Ці змагання є першим переглядом кандидатів до національної збірної, склад якої буде сформований для участі в чемпіонаті Світу вже восени цього року.