Воскресенье, 11 апреля 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Чому ціни на іномарки в Україні можуть вкотре зрости


Якщо раніше, до шаленого падіння гривні, однією з причин дорожчання автомобілів в Україні було скорочення запасів авто минулих років, то зараз, незважаючи на досить низьку купівельну спроможність, а отже й стагнаційний період для автомобільного ринку, авто зможуть знову подорожчати.

Як вважають експерти, це обумовлюється перш за все нестабільністю української гривні.

Як повідомлялося, за оцінкою експертів, у 2015 році ринок легкових і комерційних автомобілів скоротився на 55-60% в порівнянні з 2014 роком, трохи більше ніж до 40 тис. од., а в 2016 році, навпаки, дещо зріс.

Цікаво, що і в сусідній Росії, як стверджують експерти, автомобілі стануть дорожчими.

За основу свого прогнозу автоексперти взяли нестабільність рубля, а саме на початку року прогнозується його ослаблення, що і призведе до подорожчання автомобілів на російському ринку. Втім, експерти заспокоюють, що реалізація автомобілів в зимовий період як правило досить низька, тому багато автовиробників в Росії будуть обережні в питанні ціноутворення. Аналітики агентства АВТОСТАТ повідомляли, що в цьому році середня ціна автомобіля на первинному ринку Росії зросла на 17%.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/