Четверг, 13 августа 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Чому нардеп від Чернігова голосував «за» відставку Уряду


Сьогоднішні події в країні свідчать про продовження глибокої кризи. Уряд не здатен контролювати ці процеси.

Про це заявив народний депутат України (партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність») Сергій БЕРЕЗЕНКО після голосування у Верховній Раді 17 лютого з питання відставки Уряду. 

− Я усвідомлював усі міжнародні ризики. Знав про загрозу кредиту МВФ, про те, що ми можемо втратити підтримку Заходу у боротьбі з Росією, − зауважив Сергій Березенко. − Знав, але голосував «за» відставку Уряду. Як мажоритарник, я не міг вчинити інакше. Бо мені дивитись в очі своїм виборцям. Той хто працює на округах добре знає, що цей Уряд втратив народну довіру. Сьогоднішні події говорять про продовження кризи. Отже іншого шляху, аніж перезавантаження − немає. Тільки з новими кадрами Уряд зможе працювати і відновлювати довіру суспільства.

БерезенкоНагадаємо, що незважаючи на те, що Сергій Березенко – молодий політик, він вже встиг попрацювати на досить відповідальній і «стратегічній» посаді − керівником Державного управління справами (з червня 2014 по серпень 2015). У липні 2015 обраний до Верховної Ради на проміжних виборах на 205 виборчому окрузі (м.Чернігів). Член президії центральної ради партії Блок Петра Порошенка «Солідарність».

«Біла хата»


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/