Среда, 20 20 ноября19   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Чому нардеп від Чернігова голосував «за» відставку Уряду


Сьогоднішні події в країні свідчать про продовження глибокої кризи. Уряд не здатен контролювати ці процеси.

Про це заявив народний депутат України (партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність») Сергій БЕРЕЗЕНКО після голосування у Верховній Раді 17 лютого з питання відставки Уряду. 

− Я усвідомлював усі міжнародні ризики. Знав про загрозу кредиту МВФ, про те, що ми можемо втратити підтримку Заходу у боротьбі з Росією, − зауважив Сергій Березенко. − Знав, але голосував «за» відставку Уряду. Як мажоритарник, я не міг вчинити інакше. Бо мені дивитись в очі своїм виборцям. Той хто працює на округах добре знає, що цей Уряд втратив народну довіру. Сьогоднішні події говорять про продовження кризи. Отже іншого шляху, аніж перезавантаження − немає. Тільки з новими кадрами Уряд зможе працювати і відновлювати довіру суспільства.

БерезенкоНагадаємо, що незважаючи на те, що Сергій Березенко – молодий політик, він вже встиг попрацювати на досить відповідальній і «стратегічній» посаді − керівником Державного управління справами (з червня 2014 по серпень 2015). У липні 2015 обраний до Верховної Ради на проміжних виборах на 205 виборчому окрузі (м.Чернігів). Член президії центральної ради партії Блок Петра Порошенка «Солідарність».

«Біла хата»


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2019 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/