Четверг, 4 июня 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Чому на Чернігівщині ОТГ не підтримують поштову реформу?

Чому на Чернігівщині ОТГ не підтримують поштову реформу?


На Чернігівщині місцеві об’єднані територіальні громади не підтримують поштову реформу, що реалізується зараз у регіоні в якості пілотного проекту, і занепоєні її подальшим впровадженням.

Як повідомила депутат Чернігівської обласної ради, керівник регіонального відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад Ірина Грозенко, до неї постійно звертаються голови ОТГ з критикою реформування поштових відділень, що насправді передбачає їх закриття у невеликих селах.

«Реформа недоречна на Чернігівщині. Спочатку говорили, що вона буде впроваджуватися на території Куликівського, Ріпкинського і Чернігівського районів, а зараз впроваджуються в усіх районах. Я буду відстоювати інтереси селян, бо реформа недолуга, вона йде проти людей», — наголосила Ірина Грозенко.

Ірина Грозенко

Голова Комарівської ОТГ Юрій Кантур передав до Чернігівської ОДА близько 200 підписів проти впровадження поштової реформи.

Він наголошує, що жителі громади вкрай занепокоєні реформою «Укрпошти» і перспективами закриття стаціонарного поштового відділення: у Комарівці, де проживають 1200 мешканців. Там мають залишитися замість чотирьох тільки двоє листонош. Юрій Кантур переконаний, що про жодне покращення послуг не йдеться, оскільки 60% місцевих жителів – пенсіонери, для яких буде надзвичайно складно прийти у центр села і вистояти у черзі. Крім того, графік роботи пересувних відділень із жителями громади ніхто не узгоджував.

Жителі громади висловили свою категоричну незгоду з поштовою реформою і просять обласну владу втрутитися у ситуацію, щоб не допустити скорочення листонош і закриття стаціонарного відділення зв’язку.

Джерело першого фото: nezhatin.com.ua


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/