Пятница, 23 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Чому Чернігів запросив гостей Фіналу Ліги Чемпіонів до себе

Чому Чернігів запросив гостей Фіналу Ліги Чемпіонів до себе


Dear Liverpool FC and Real Madrid C.F. fans!

Заступник Чернігівського міського голови Олександр Ломако звернувся до фанатів ФК «Ліверпуль» та ФК «Реал Мадрид» із запрошенням відвідати місто Чернігів.

— Ми знаємо про вашу сумну ситуацію з пошуком житла в Києві на Фінал Ліги Чемпіонів, що відбудеться 26 травня. Ціни на готелі та квартири безпідставно і безсовісно виросли саме на дати матчу. Деякі з вас навіть змушені через це відмовитись від поїздки в Україну. Я, від імені Чернігівської громади та Міської Ради, запрошую вас до нашого старовинного і гарного міста! Дорога до Києва з Чернігова займає лише 1,5 години. В Чернігові ви зможете насолодитися тисячорічними церквами, захоплюючим видом на річку Десна, познайомитись з відкритими і добрими людьми. У нас ви знайдете значно дешевше житло, спробуєте смачне місцеве пиво і українську кухню. Завітайте до Чернігова!», — йдеться у зверненні Олександра Ломака.  

Dear Liverpool FC and Real Madrid C.F. fans! We know about your sad situation with finding an accommodation in Kyiv for the Champions League Final on May, 26. The prices for hotels and apartments grew incredibly and groundlessly high for the day of the match. For this reason, some of you even consider not to come to Ukraine at all.

On behalf of Chernigiv community and city government I invite you to our beautiful and ancient city. Chernigiv is only 1,5 hours from Kyiv. In Chernigiv you will enjoy 1000-year old churches, stunning Desna river views and meet hospitable and kind people. Here you’ll find relatively cheap accommodation, tasty local beer and delicious Ukrainian food! Do not hesitate to stop in our picturesque city!


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/