П’ятниця, 23 Серпень 2019   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Чоловік помер від удару пеньком по голові

Чоловік помер від удару пеньком по голові


Вдарив по голові дерев’яним пеньком вагою 10,6 кг, через що чоловік помер.

Прокуратурою підтримано державне обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом умисного нанесення тяжких тілесних ушкоджень, небезпечних для життя в момент заподіяння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 2 ст. 121 КК України).

Про це повідомили в прокуратурі Чернігівської області.

Подія трапилась у серпні цього року.

Як з’ясувалось, обвинувачений, перебуваючи на встановленому законом іспитовому строці, прибув до будинку знайомого у смт Мала Дівиця Прилуцького району, де на ґрунті виниклих неприязних відносин, наніс потерпілому руками та ногами не менше 10 ударів по голові, а також дерев’яним пеньком вагою 10,6 кг.

Таким чином, заподіяв чоловіку тілесні ушкодження, що відносяться до категорії тяжких тілесних за ознакою небезпеки для життя в момент заподіяння, від яких останній через деякий час помер. Знайшли чоловіка мертвим на городах біля стежки.

Відтак, вироком Прилуцького міськрайонного суду обвинуваченого визнано винуватим у вчиненні інкримінованого злочину та призначено покарання у виді 8 років 6 місяців позбавлення волі.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2019 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/