Суббота, 31 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Червонокнижна тварина загинула під колесами авто на Чернігівщині

Червонокнижна тварина загинула під колесами авто на Чернігівщині


З 1 квітня в області триває «Сезон тиші» — період, в який відбувається масове розмноження диких тварин та їх міграція. Тварини переміщуються і часто переходять через автошляхи. На жаль, саме лосі – найчастіше потрапляють під колеса авто.

Цього разу загинув лось європейський.  Червонокнижна тварина була виявлена 25 квітня поточного року в мисливських угіддях Козелецького відділення мисливсько-рибальського підприємства Чернігівської обласної організації Українського товариства мисливців та рибалок, а саме на 5-му км траси «Кіпті-Москва» біля села Чемер.

Комісія встановила, що тварина отримала травму несумісну з життям внаслідок дорожньо-транспортної пригоди. Ймовірно, водій не помітив дорожнього знаку на ділянці дороги, де можлива поява диких тварин – 1.36 «Дикі тварини».

Тож Державна екологічна інспекція Чернігівської області вкотре звертає увагу водіїв, що шлях міграції тварин щоразу змінюється, а відтак потрібно бути уважними на автошляхах і зважати на дорожні знаки. Будьте свідомими у своїх вчинках і обережними за кермом!

Марія Плетінь


Комментирование закрыто

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/