Воскресенье, 28 февраля 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Чернігівці протестують проти НЕНОРМАЛЬНОЇ кадрової політики в регіоні


IMG_024116 січня біля Чернігівської міської ради за ініціативи партії «Демократичний Альянс» була організована  акція протесту проти призначення на посаду директора школи №35 Людмили Скоробагатько. На акцію вийшло кілька десятків небайдужих жителів міста.

Чернігівці під стінами міської ради звернулися до мера О. Соколова та начальника управління освіти В. Купріяненка з вимогою не призначати Людмилу Скоробагатько на жодну з посад, які стосуються виховання або навчання чернігівських дітей.

IMG_0244 IMG_0245

 

На акції протесту було організовано збір підписів проти призначення директором навчального закладу Л. Скоробагатько. Після акції ці звернення активісти подали до міської ради та управління освіти Чернігівської міської ради. Всього було зібрано більше 50-ти підписів під кожним зверненням.

«Людмила Скоробагатько проявила себе, як  людина з низькими морально-етичними якостями, жінкою, що не поважає людську гідність, зневажає країну та український народ. Разом з командою я переконана, що чиновник, яка проявила себе таким чином під час Революції гідності не має права представляти інтереси жителів міста в органах місцевого самоврядування, а тим більше навчати українських дітей!» — зазначила голова Чернігівської міської організації партії «Демократичний Альянс» Романова Тетяна.

 

IMG_0263 IMG_0269

 

На жаль, під час акції чернігівцям не змогли прокоментувати ситуацію ні міський голова, ні його заступники – відповідальних за це призначення не знайшлося.

Отже, будемо чекати відповідної реакції зі сторони влади на вимоги громадськості та задоволення цих вимог найближчим часом. Якщо ж міська рада й надалі буде залишатись німою до жителів міста, то активісти будуть вимушені йти на більш рішучі кроки, аби ситуація змінилася.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/