Пятница, 30 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Чернігівський онкодиспансер визнаний найбезпечнішим закладом для пацієнта


ВІДДІЛЕННЯ ПУХЛИН ГОЛОВИ, ШИЇ ТА ГРУДНОЇ КЛІТКИ ЧЕРНІГІВСЬКОГО ОНКОДИСПАНСЕРУ ВЖЕ МАЄ ПОЧЕСНЕ ЗВАННЯ!

Відділення пухлин голови, шиї та грудної клітки Чернігівського обласного онкологічного диспансеру отримало почесне звання «Чиста лікарня безпечна для пацієнта». Табличка – офіційне підтвердження того, що в цьому підрозділі свято сповідують санітарні нормативи – тепер буде висіти на вході до відділення та візуально засвідчувати пацієнтам про стовідсоткову чистоту.

Як зазначив головний лікар медичного закладу Валерій Зуб, у диспансері це перше відділення, яке здатне відповідати такому рівню. Втім колектив має за мету, щоби кожен із підрозділів відповідав сучасним стандартам чистоти.

* Поступово до проекту буде задіяне кожне з відділень, тому що для нас цей проект – вкрай важливий! Адже пацієнт, перебуваючи в санітарних умовах, набуває внутрішньої впевненості та психологічної рівноваги, а його кредит довіри до лікаря збільшується. У свою чергу створена гігієнічна модель дозволяє і медику почувати себе в комфортних умовах праці, – акцентував увагу очільник медзакладу.

20161111_140030Втім одного бажання замало, силами онкодиспансеру був придбаний сучасний вартісний інвентар. І він себе вже виправдовує якістю прибирання та дозволяє суттєво економити кошти на дезінфікуючих засобах. Як зазначила фахівець з інфекційного контролю Асоціації «Служба організації інфекційного контролю» Людмила Катреча (вона особисто перевіряла заклад та у складі спеціалізованої комісії приймала рішення про те, що це відділення гідне такої нагороди), під час проведення процедур у маніпуляційному кабінеті доступне зручне ліктьове дозування мила та антисептику, знезараження виробів медичного призначення відразу відбувається у спеціальних маркованих ємкостях, шприці після використання спалюються в деструкторі. Важливим також є прибирання приміщень за двовідерною системою, котра, завдяки своїй ергономічності, мінімізує фізичне втручання в цей процес молодшого персоналу, а отже − уникається перехресне інфікування лікарняних поверхонь, досягається значна економія дезінфікуючих розчинів.

20161111_1405250За словами в.о. завідувача відділенням пухлин голови, шиї та грудної клітки Віталія Савченка, присвоєння статусу «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» накладає на медичний персонал значну відповідальністьт з метою забезпечення високої якості надання медичної допомоги.

20161111_140942Наступним відділенням, що виборюватиме право вважатися найчистішим та безпечним для пацієнта, стане гінекологічне, яке очолює Юрій Шень.

Уляна КОВАЛЬЧУК


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/