Четверг, 4 июня 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Чернігівський хлібокомбінат випустив булочки для гамбургерів та хот-догів


Вже більше 50-ти років Чернігівський хлібокомбінат забезпечує хлібобулочними виробами мешканців міста та області. З 2014 року хлібокомбінат входить до групи компаній «Формула смаку» і має два структурних підрозділи: хлібозавод №1 і хлібозавод №2.

Як повідомили в Департаменті агропромислового розвитку Чернігівської обласної державної адміністрації, вся продукція хлібозаводів виготовляється по традиційній класичній технології з використанням довготривалого бродіння напівфабрикатів, що забезпечує накопичення смакових і ароматичних речовин, без харчових домішок і консервантів.

На сьогодні хлібозаводи виготовляють широкий асортимент продукції (до 70 найменувань хлібобулочних виробів і до 40 найменувань кондитерських виробів).

В результаті дослідження споживчого ринку фахівці підприємства вживають заходи щодо збільшення асортименту виробленої продукції, намагаючись задовольнити найвибагливіші потреби покупців. Зокрема, хлібокомбінат випустив новинки: «Булочки для гамбургерів» та «Булочки для хот-догів».

Покупці вже оцінили запропоновану пропозицію, так як приготування хот-догів та гамбургерів вдома має численні переваги: можливість приготувати їх у будь-який час, покласти начинку на власний смак і бути впевненим у якості отриманого готового продукту.

Ольга Заїка

Ольга Заїка

Колектив підприємства під керівництвом директора Ольги Заїки постійно дбає про розширення ринків збуту продукції, забезпеченням високої її якості і конкурентоспроможності. Саме тому продукція хлібозаводу користувалась великим попитом на ХХVІІІ Міжнародній агропромисловій виставці «Агро-2016», яка відбулась у м. Києві з 8 по 11 червня 2016 року.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/