Суббота, 5 декабря 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Чернігівській дитячій бібліотеці імені О. Довженка – 65!

Чернігівській дитячій бібліотеці імені О. Довженка – 65!


2017 рік для Чернігівської центральної міської бібліотеки для дітей імені О. П. Довженка – ювілейний. Вона відзначає своє 65-ліття.

Створена у 1952-му, наша бібліотека стала не тільки місцем, де можна почитати цікаві книжки, а й культурним, інформаційно-просвітницьким закладом, послугами якого щорічно користується більше п’яти тисяч відвідувачів. І приходять вони сюди не лише для того, щоб одержати чарівну книгу, а й побувати на різноманітних заходах, які проводить бібліотека; стати учасниками літературних ранків, відповісти на запитання вікторини, побувати на заняттях майстер класу «Своїми руками», клубу за інтересами «Дивосвіт», бібліокафе «Ласунка», зустрітися з відомими поетами та прозаїками Чернігівщини, зокрема з Сергієм Дзюбою та Василем Буденним, взяти участь у цікавих конкурсах, почитати власні вірші чи прозу у літературній вітальні «Іскринка». До речі, учасники вітальні видали вже п’ять номерів літературно-мистецького альманаху «Паросток».

Бібліотека імені Олександра Довженка активно популяризує книжки з історії України, народних звичаїв,традицій, рідної мови та інших галузей. І все, що робиться тут, підпорядковане єдиній меті – прищеплювати дітям любов до читання, здружити їх із книгою.

Говорячи про ювілей бібліотеки, її успіхи, ми не можемо не згадати про людей, які тут працюють. Сьогодні в бібліотеці трудяться Ленько І. О., Хомич Л. А., Томилко В. І., Козир В. О., Савченко Т. О., Носенок О. О., Самойленко О. С. Це – люди різних поколінь. Але всі вони щиро закохані в свою професію, засівають у душі дітей розумне, добре та вічне, роблять усе, щоб підвищувати престиж бібліотеки серед населення як культурно-інформаційного центру.

Ганна Маджуга, 

заступник директора по роботі з дітьми Чернігівської міської ЦБС


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/