Вторник, 18 мая 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Чернігівські правоохоронці вивчають причину групового отруєння дітей


Швидка допомога27 лютого до приймального відділення Варвинської районної лікарні з місцевої загальноосвітньої школи було доставлено восьмеро учнів восьмого класу з діагнозом отруєння невідомою речовиною.

Як повідомив начальник Варвинського райвідділу УМВС України в Чернігівській області підполковник міліції Сергій Кагітін інформація про отруєння надійшла з лікарні до райвідділу пізно в вечері 27 лютого На місце пригоди виїхало керівництво та слідчо-оперативна група райвідділу. Інформація про дану подію була внесена до журналу єдиного обліку.

В ході проведення перевірки — опитування потерпілих, свідків пригоди та медпрацівників було з’ясовано, що неповнолітні вжили речовину, за ознаками схожу на мідний купорос, пакетик з яким принесла до школи учениця цього ж класу для проведення дослідів на уроці хімії. Двоє школярів навіть спробували невідому речовину на смак, інші – лише понюхали. З часом саме двом дітям, з тих хто контактував з речовинною, стало зле і вони, хвилюючись за своє здоров’я, звернулися до лікарні. Через деякий час було госпіталізовано і решту дітей, які мали контакт з імовірним мідним купоросом.

На даний час речовину вилучено та відправлено на дослідження. Стан здоров’я підлітків задовільний. Працівники Варвиського райвідділу міліції проводять подальшу перевірку.

Сергій БРИЛЬ


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/