Понедельник, 18 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Чернігівські депутати дослухалися до вимог своїх виборців


27 жовтня під час засідання дванадцятої сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання депутати підтримали проект рішення, яким передбачено скасування рішення від 1 вересня 2016 року № 394 «Про затвердження та надання містобудівних умов і обмежень забудови земельних ділянок». Тобто скасоване надання цих дозвільних документів міської ради щодо всіх трьох черг планованого будівництва впритул до Березового гаю (в районі вулиці Пухова). «За» відповідне рішення проголосували 39 депутатів.

Це питання порядку денного сесії було поставлене на обговорення і голосування першим — у зв'язку з присутністю в залі значного числа як представників громадськості, так і підприємства-забудовника. Під час обговорення питання всі вони — і громадські активісти — жителі цього мікрорайону, які прийшли підтримати збереження зеленої зони, і представники забудовника «УкрСіверБуд», — висловили свої зауваження та пропозиції.

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко також висловився за збереження Березового гаю, нагадавши, що сам виріс у цьому мікрорайоні. Але він пропонував депутатам і альтернативний шлях — зазначити в рішенні більш зважені формулювання. Принагідно він повідомив, що вчора на засіданні виконавчого комітету міської ради вже було прийнято рішення щодо відміни містобудівних умов та обмежень для одного з трьох будинків, розміщення якого передбачалося найближче до гаю.

Разом з тим, міський голова підкреслив, що, приймаючи будь-які рішення, міська влада буде діяти з урахуванням волі громади.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/