Воскресенье, 23 20 февраля20   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Чернігівщина: що діється на держкордоні?

Чернігівщина: що діється на держкордоні?


Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою. Державний кордон охороняється посилено, в пунктах пропуску через державний кордон здійснюється посилений прикордонний контроль.

Про це повідомляє видання bilahata.net з посиланням на інформацію помічника начальника прикордонного загону підполковника Олександра Дудка.

Персоналом прикордонного загону забезпечено недоторканість державного кордону України, безперебійну роботу всіх пунктів пропуску та належну безпеку громадян, що перетинають державний кордон.

За порушення державного кордону затримано 2 особи.

З 4 до 10 лютого 2019 року на Чернігівщині, через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 35,1 тис. осіб та 9,5 тис. транспортних засобів.

До адміністративної відповідальності притягнуто 28 осіб, на яких накладено штрафів на суму 111214 гривень. Через державний кордон не пропущено 19 осіб, серед яких 10 — громадяни Росії, з яких 6 не змогли підтвердити мету свого перебування в Україні.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/