Среда, 24 февраля 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Експорт послуг з Чернігівщини до США більший за імпорт


У 2016 р. підприємства Чернігівщини здійснювали зовнішню торгівлю послугами з партнерами 83 країн світу.

Про це повідомили в Головному управлінні статистики у Чернігівській області.

Експорт послуг з області становив 20 млн.дол. США, що на 14% більше, ніж у 2015р., імпорт в область – 8 млн.дол. США (на 45% менше). Основними споживачами послуг залишаються країни Європейського Союзу, на які припадало 72% обласного експорту. Значні обсяги послуг надавалися партнерам із Румунії (майже на 5 млн.дол.США), Німеччини (на 3 млн.дол.), Нідерландів (близько 2 млн.дол.), Італії (на 1 млн.дол.).

Серед інших країн світу найбільше (на 4 млн.дол. США) послуг експортовано до Канади, США та Російської Федерації.

У структурі експорту 54% обсягу займали послуги з переробки матеріальних ресурсів, 23% – комп’ютерні та інформаційні послуги, 19% – послуги автомобільного транспорту.

Провідними партнерами в імпорті послуг були Велика Британія, Польща, Румунія, Німеччина, Туреччина, Нідерланди та Російська Федерація, на які припадало 81% обласного імпорту.

Суттєву частку імпорту формували роялті та інші послуги, пов’язані з використанням інтелектуальної власності (31%) та ділові (27%).


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/