Среда, 30 сентября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Чернігівські поліцейські закликають змінювати країну разом з ними

Чернігівські поліцейські закликають змінювати країну разом з ними


Буває, що під кінець навчання у виші людина розуміє, що обрала «не свою професію». Якщо ви, наприклад, бачите себе в лавах поліції, але не закінчували виші системи МВС, вихід є.

Зараз в різних підрозділах Головного управління Національної поліції в Чернігівській області триває набір на заміщення таких вакантних посад як:

1. Поліцейський роти поліції особливого призначення;

2. Поліцейський сектору реагування патрульної поліції;

3. Молодший інспектор-кінолог;

4. Дільничний офіцер поліції;

5. Слідчий.

Ви також можете взяти участь в конкурсі, якщо, приміром, закінчили Чернігівський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою. У ліцеїстів виховують високі професійні та моральні якості, патріотизм, мужність, дисциплінованість.

Поліція чекає саме на таких співробітників, тому виконуючий обов'язки начальника сектору кадрового забезпечення Чернігівського міського відділу поліції Яна Кондратій та її заступник Ігор Панкратов розповіли випускниками ліцею про переваги роботи в поліції. Більше інформації про набори в поліцію можна дізнатися ТУТ.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/